Lakování a jeho úprava

Lakování

Lakování se provádí v moderním lakovacím automatu, díky kterému dosahujeme precizního, rychlého a efektivního lakování.

Základní vrstva je tvořena polyesterovým nástřikem, který má vynikající pevnostní vlastnosti a eliminuje deformaci barvy. Vybírat lze ze vzorníku barev RAL a NCS. Na dýhované a masivní povrchy je aplikován transparentní lak v provedení hluboký mat až vysoký lesk dle přání zákazníka.

Broušení a leštění

K dosažení dokonalého povrchu se aplikuje podélného a příčného strojového broušení. Tento způsob plošného broušení je velmi přesný a zajišťuje maximální rovnost bez jakýchkoliv defektů a vlnění v každém kroku opracování.

Naše technologie nám umožňuje vyleštění povrchu do vysokého lesku ve všech směrech tak, aby nevznikaly mikroskopické škrábance či vrypy.

Použitím hranové brusky tvoříme přesnou a zřetelnou hranu zajišťující rovnoměrnou aplikaci barvy. Odborné manuální broušení a leštění využíváme pro frézované úchytky a profily.

Výroba nosiče

Výrobu nosiče realizujeme na nesting CNC obráběcím centru, které zajišťuje vysokou přesnost, efektivitu a kvalitu obrábění. Díky využívání technologií nabízíme rovná jednoduchá dvířka s rádiusem 1 – 2 mm, ale i širokou paletu profilovaných dvířek a dvířek sesazených z více dílů.

Přesné plošné obrábění nám umožňuje výrobu i jiných složitějších tvarů. Nosiče vyrábíme z MDF desek tloušťky 16 – 22 mm s grund-folií. Pro výrobu profilovaných dvířek používáme MDF desku pro hloubkové frézování tak, aby nedocházelo k deformaci a prohýbání dvířek.

WUDI s.r.o.

Ičo: 13986252

sídlo: Na okruhu 488/27, Písnice, 142 00 Praha 4

Provozovna: Chebská 73/48, 360 01 Karlovy Vary

BÚ: 6097787002/5500 


Zavolejte nám

+420 604 513 023

E-mail
info.wudi@gmail.com

Máte nějaký dotaz?

Vše začíná konzultací s naším pracovníkem přes telefon. Rádi Vám poradíme na co si dát pozor, jaký výběr materiálu zvolit a jak bychom mohli tvar nábytku zakomponovat do Vaší místnosti. Pokud nemáte žádnou představu, nevadí, my Vám rádi s řešením pomůžeme.

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!